برای سگ بالغ می توانیم از غذای خشک استفاده کنیم؟

غذای خشک سگ بالغ نوتری پت مدل 29 % پروتئین پریمیوم از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و به طور اختصاصی جهت برآورده کردن نیازهای تغذیه ای سگ های بالغ با فعالیت بدنی بالا تهیه شده است.

مشخصات غذای خشک سگ بالغ نوتری پت مدل 29 درصد پروتئین پریمیوم

غذای خشک سگ بالغ نوتری پت حاوی ٢9 درصد پروتئین می باشد و انرژی و کالری مورد نیاز سگ های بالغ با فعالیت بالا را به طور کامل برآورده کرده و موجب اندام سازی و رشد کافی آن ها می گردد. غذای خشک سگ نوتری پت یک محصول ایرانی است که در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

همچنین این محصول حاوی مکمل پرو بیوتیک است که موجب کارکرد بهتر دستگاه گوارش سگ و جذب بیشتر مواد مغذی می گردد. در غذای خشک سگ بالغ نوتری پت مدل 29 درصد پروتئین پریمیوم علاوه بر 15%گوشت مرغ تازه حدود 10% جگر گاو نیز مورد استفاده قرار گرفته که موجب لذیذ شدن غذا گردیده است و مقدار پروتیئن بالایی نیز دارد و به اندام سازی سگ بالغ کمک به سزایی می نماید.

این محصول از 20 ماده اولیه تشکیل شده است و نیازهای سگ های بالغ و در حال رشد با فعالیت بدنی بالا را رفع می نماید. غذای خشک پروبیوتیک 29% پروتئین سگ بالغ نوتری پت حاوی گوشت مرغ تازه، ذرت، پودر گوشت مرغ، پودرگوشت قرمز، گندم، گلوتن، ماکارونی، پودر استخوان، پودر تخم مرغ کامل، مولتی ویتامین، مواد معدنی کمیاب، طعم دهنده طبیعی، ویتامین E، آنتی اکسیدان، روغن گیاهی، چربی حیوانی و لیزین می باشد.

توصیه تغذیه ای غذای خشک سگ بالغ

از آنجایکه تغذیه سگ ها امری بسیار مهم و ضامن سلامتی حیوان است، انتخاب غذای مناسب با توجه به سن، نژاد و فعالیت آنها نیاز به دقت فراوان دارد. توجه داشته باشید که سگ بالغ به حدود 1 وعده غذا در روز نیاز دارد که این مقدار با توجه به فعالیت بدنی و همچنین شرایط جسمانی سگ تغییر می کند.

مقدار غذای مورد نیاز در هر وعده را از جدول غذایی مندرج روی بسته غذا مطالعه بفرمایید. در نظر داشته باشید که همراه با غذای خشک، همیشه آب تازه و خنک در اختیار سگ خود قرار دهید.

همچنین به یاد داشته باشید که تغییر ناگهانی غذا باعث ایجاد مشکلات گوارشی در سگ ها می شودبه همین دلیل باید مقدار کمی غذای جدید را با غذای قبل مخلوط کرده تا در مدت زمان 4 یا 5روز معده سگ شما به غذای جدید عادت کند.

غذای خشک سگ به طور اختصاصی برای سگ ها فرموله و تهیه شده است و میزان قابل توجهی از خوراک روزانه سگ را تشکیل می دهد. غذای خشک سگ معمولا حاوی گوشت، گوشت فراوری شده، غلات، ویتامین ها و مواد معدنی است.

محتویات و ویژگی ها:

  • مناسب برای سگ بالغ همه نژادها با فعالیت بدنی بالا و متوسط
  • حاوی مکمل پروبیوتیک، ویتامین ها و مواد معدنی کمیاب
  • سرشار از پروتئین، چربی و مواد معدنی مفید و ضروری
  • غنی شده با ویتامین E، کلسیم و فسفر
  • حاوی %30-29 پروتئین و %10-9 چربی و %3 فیبر و %1.1-0.9 کلسیم و %0.8-0.7 فسفر و3200-3000 کالری انرژی
  • وزن های محصول: 2 کیلوگرم و 15 کیلوگرم
  • محصول شرکت بهین تاش (نوتری پت)

روش مصرف:

روزانه 1 وعده با توجه به سن و فعالیت بدنی سگ و طبق جدول غذایی همراه با آب تازه به سگ داده شود.

مقدار مصرف:

بسته به وزن و فعالیت سگ از جدول زیر مقدار غذای مورد نیاز سگ خود را ببینید.
شهرپت مرکز خرید غذای خشک سگ بالغ

من بیشتر غذایی با ترکیب گوشت و مرغ میدم جگرو پودر تخم مرغ هم داره . چون علاوه بر اینکه خوشش میاد غذای مفیدی هم براش هست. پیشنهاد میکنم به سگ بالغ از این غذا بدید . من از زوکلیک خریدم راضی بودم